Volné pracovní místo Skladník Brno - noční brigáda

týden
IN TIME SPEDICE, spol. s r.o.
Místo pracoviště
K Letišti 1825, Šlapanice, 664 51
Plný úvazek
Vzdělání
základní, vyučení, SŠ s maturitou

Jsme česká kurýrní společnost a také člen mezinárodní skupiny Rakouské pošty, přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naši pobočku v Brně hledáme nového kolegu na pozici skladníka.

Náplň práce:

  • manipulace se zásilkami, nakládka a vykládka, balení a expedice
  • kontrola zboží a jeho výdej ze systému
  • základní dispečerská práce
  • oprávnění na VZV výhodou

Požadujeme

  • spolehlivost, trestní bezúhonnost
  • fyzickou zdatnost a manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav
  • chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme

  • smlouva na DPP nebo DPČ
  • noční směna 17:00 – 1:00 nebo 3:30 – 9:00
  • motivační ohodnocení 100 Kč/hod.

Hrubý plat

90–100 Kč/měsíc

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: K Letišti 1825, Šlapanice, 664 51

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Petra Kubicová (IN TIME SPEDICE, spol. s r.o.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti IN TIME SPEDICE, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost IN TIME SPEDICE, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.