Volné pracovní místo  SKLADNÍK - Humpolec

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

O firmě

KB Recruitment Services je personálně poradenskou společností poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů. Náš tým tvoří zkušení konzultanti s mnohaletou praxí v oboru poskytující služby v oblasti náboru pracovníků na vyšší, střední a nižší administrativní pozice, řízení lidských zdrojů, marketingu, psychodiagnostických vyšetření, poradenství IT, outplacement.

Pro dceřinnou společnost švédské firmy, specialista na lakování a výrobu bílého nábytku hledáme kandidáta na pozici SKLADNÍK.

Náplň práce:
vykládka a nakládka, kontrola zboží a materiálu, skladová evidence, inventarizace

Platové podmínky: nástupní plat 16 000 Kč, po zkušební době 17 -20000 Kč dle zapracování. Možnost dalšího platového růstu. Smlouva na dobu neurčitou.

Další podmínky: velmi dobrý pracovní kolektiv, rychle se rozvíjející zahraniční společnost - zázemí, nové budovy, šatny, zařízení a manipulační technika. Práce v ranní směně, později i odpolední. Po odpracování 1 roku 5 týdnů dovolené. Pololetní odměny zpravidla ve v hodnotě 50% průměrné mzdy.

Velmi dobré pracovní prostředí - stálá práce ve vnitřních, temperovaných prostorách, zvlhčování vzduchu, klimatizace v kanceláři skladu. Stravenky v hodnotě 60 Kč/den - polovinu hradí firma.

Místo výkonu práce: Humpolec

Požadujeme

požadavky:

schopnost práce na PC - IS příjemky, výdejky, skladové pohyby apod., průkaz VZV výhodou, ne podmínkou, odpovědnost za vstupní kontrolu zboží a materiálu dle výkresů a dodacích listů. Hmotná odpovědnost.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".