Volné pracovní místo SKLADNÍK/-ICE

aktivní
DISA Industries s.r.o.

DISA Industries s.r.o. je mezinárosníb strojírenská společnost, sídlící v Příbrami již více než 13 let. Vyrábíme tryskací stroje a zařízení pro zákazníky do celého světa.

Místo pracoviště
Příbram
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
vyučení

Máte zkušenosti s prací ve skladu? Umíte řídit VZV? Pak máme pozici určenou přímo pro Vás!

SKLADNÍK/-ICE

Náplň práce:

* Manipulace s materiálem pomocí VZV

* Vyskladňování, zaskladňování materiálu

* Pomocné skladové práce

* Evidence skladových zásob

Nástup možný ihned.

Požadujeme

Požadujeme:

* SOU vzdělání

* Oprávnění VZV

* Samostatnost, pečlivost

Výhodou:

* Základní znalost práce s PC výhodou

* Základní znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

Nabízíme:

Samostatnou a zodpovědnou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti
Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
Odpovídající mzdové ohodnocení
Týden dovolené navíc
Ostatní firemní benefity (příspěvek na stravné, připojištění, sport, kulturu)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.