Volné pracovní místo  Skladník manipulant/řidič VZV - nástup IHNED

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Popis pracovní nabídky

Hledáme šikovné spolupracovníky<br/>
<br/>Sháníte stabilní zaměstnání? Právě pro Vás máme zajímavou nabídku. Nepromarněte svou příležitost a přihlaste se do výběrového řízení kvůli omezenému počtu přidělených pracovníků. Pro významnou mezinárodní společnost působící v oblasti logistiky hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník manipulant/řidič VZV s prokazatelnou praxí na VZV minimálně 1 rok. <br/>
<br/>Pozice je ideální pro muže a ženy z Kolína, Kutné Hory z okolí, kteří budou ochotni dojíždět za prací.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> práce na VZV a manipulace s automobilovými díly ve skladu</li>
<li> praxe s VZV podmínkou, skupina W1 ( W2 výhodou)</li>
<li> práce na PC</li>
<li> vykládka / nakládka kamiónu</li>
<li> manuální a samostatná práce</li>
<li> kontrola a evidence materiálu</li>
<li> manipulace s prázdnými obaly a jejich evidence a opětovná nakládka</li>
</ul>
<ul>
<li> místo výkonu práce: Kolín Ovčáry</li>
<li> nepřetržitý provoz (12ti hodinové směny)</li>
</ul>
<br/>
<br/>Lokalita: Kolín – Ovčáry, průmyslová zóna

Požadujeme

Požadujeme:<br/>
<ul>
<li> praxe min. 1 rok s VZV podmínkou</li>
<li> ochota pracovat v nepřetržitém provozu</li>
<li> znalost práce na PC</li>
<li> fyzická zdatnost, pracovitost, zodpovědnost a loajalita</li>
<li> manuální zručnost</li>
<li> dobrý zdravotní stav </li>
<li> ochota učit se novým procesům</li>
<li> UBYTOVÁNÍ NEZAJIŠŤUJEME - bydliště v regionu preferováno (Kolín, Kutná Hora, Čáslav a okolí). Ochota dojíždět za prací.</li>
</ul>

Nabízíme

Nabízíme: <br/>
<br/>Velmi zajímavé platové ohodnocení:<ul>
<li> hodinová mzda: 84,-Kč + zákonné příplatky</li>
<li> stravenky v hodnotě 100,-Kč za odpracovanou směnu</li>
<li> příplatek na dopravu 40,-Kč/směna</li>
<li> variabilní složka mzdy dle výkonu až 3300,-Kč/měsíc dle výkonu práce</li>
<li> smlouva na dobu určitou s možností přechodu do kmenového stavu klienta již po 3 měsících</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> přátelský kolektiv a zázemí mezinárodní společnosti</li>
<li> nástup IHNED</li>
</ul>