Volné pracovní místo  Skladník/montážník/rozvozce - 25-32 tis.

Lokalita Třebíč a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Sestavovat ocelové prvky do celků, opracování, broušení
Osazovat celky dalšími komponenty, kompletace
Dovážet polotovary od dodavatelů
Kontrolovat kvalitu přejímaného a expedovaného zboží
Balit expedované zboží, nakládat do aut (zvedání břemen nad 20 kg)
Rozvážet hotové výrobky k zákazníkům
Montovat hotové výrobky u zákazníků

Požadujeme

Jste manuálně zruční, pečliví a hledáte různorodou stabilní práci? Do menší firmy na Třebíčsku hledáme posilu na ranní směnu. Potřebujeme ŘP skup. B, výhodou je praxe s přívěsem, VZV. Součástí práce je zvedání břemen nad 20 kg. Plat 25-32 tis., týden dovči navíc.

Nabízíme

CO VÁM NABÍZÍ FIRMA?
Zázemí menší společnosti s přátelskou atmosférou
Plat 25 – 32 tis. Kč dle zkušeností
Týden dovolené navíc
PS na dobu určitou s možností prodloužení nebo DPP
Možnost profesního růstu
Odborné a jazykové vzdělávání
Příspěvek na penzijko a na stravování
Místo výkonu práce: Třebíč

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

CHCETE VÍCE INFORMACÍ? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A MY SE S VÁMI SPOJÍME.