Volné pracovní místo  Obsluha CNC horizontky - Mzda 41.100,-Kč čistého + hrazené ubytování

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

O firmě

Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!
Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Pro moderní strojírenskou společnost, zabývající se komplexní zakázkovou výrobu, přijmeme pracovníky na pozici: Obsluha CNC horizontky.

Pracovní náplň:
  • CNC frézování horizontální

Směny: Ranní - Odpolední, možnost přesčasů

Místo výkonu práce: Velká Bíteš

Požadujeme

  • Praxi na podobné pozici min. 3 roky
  • Zkušenosti s kusovou a malosériovou výrobou
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Zkušenost s prací a programováním na Heidenhain 530
  • Znalost používání měřidel

Nabízíme

  • Mzda po zaučení 41.100,- Kč čistého vč. diet a prémií
  • Hrubá hodinová sazba 255 Kč/hod. po zaučení
  • Denní diety 284,- Kč
  • Zajištěné a hrazené ubytování
  • 20 dní dovolené
  • Příspěvek na jízdné
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem agentury
  • Možnost týdenní finanční zálohy
  • Možnost přesčasů
  • Možnost práce na turnusy
  • Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000,- Kč!
  • Práce na plný úvazek, pracovní smlouva
  • Stabilní zaměstnání v rodinné firmě
  • Práce v moderním prostředí

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování, poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a ozvěte se nám.