Volné pracovní místo  SKLADNÍK na RANNÍ SMĚNU Přerov

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 12-21-251306. Pro strojírenskou společnost v Přerově, hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> manipulace s materiálem v expedičním skladu hutního materiálu</li>
<li> obsluha VZV</li>
<li> páskování palet</li>
<li> obsluha mobilní rampy</li>
</ul>
<br/>
<br/>Nástup IHNED, smlouva na 1 rok potom na dobu neurčitou.

Požadujeme

<ul>
<li> praxe ve skladu s VZV </li>
<li> pečlivost</li>
<li> zákaldní znalost PC</li>
<li> tělesná zdatnost</li>
</ul>

Nabízíme

pouze ranní směna, víkendy volné<br/>25 dní dovolené<br/>5 dní volna nad rámec dovolené<br/>závodní strava<br/>prémie a bonusy dle kolektivní smlouvy<br/>kafeterie<br/>práce u seriozní a stabilní firmy