Volné pracovní místo  Skladník - Nepřevázka

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti prodeje profesionální montážní techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Skladník
Náplň práce:
-veškerá manipulace se zbožím od příjmu až po expedici v hlavním skladu v Nepřevázce u MB
  • zajištění služeb souvisejících se skladováním zboží na centrálním skladu společnosti dle pokynů vedoucího skladu

Požadujeme

  • výuční list
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičské oprávnění obsluhy vysokozdvižných motorových manipulačních vozíků
  • očekáváme ochotu učit se novým věcem a vyšší pracovní nasazení
  • bydliště v okolí Mladé Boleslavi

Nabízíme

  • zázemí a solidnost mezinárodní společnosti
  • motivující platové ohodnocení
  • životní pojištění
  • týden dovolené navíc

Jiná sdělení

Plat: 22 - 24 000 Kč
Nástup: ihned

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".