Volné pracovní místo  SKLADNÍK Praha 4

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 150–180 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Hledáme šikovného skladníka na dlouhodobou spolupráci do skladu s potravinami na Praze 4. Pracoval jsi jako skladník nebo také třeba jako picker? Neváhej a kontaktuj nás. Nástup ihned.

Náplň práce:

Vyskladňování/naskladňování zboží
Ruční kompletace do přepravních boxů
Přebalování zboží do menších celků
Komunikace s vedoucími, ostatními pracovníky

Požadujeme

Požadujeme:

Praxe na obdobné pozici výhodou
Dobrý zdravotní stav
Pracovitost
Pečlivost
Spolehlivost
Potravinářský průkaz, výpis TR

Nabízíme

Nabízíme:

Přátelský kolektiv
Mzdové ohodnocení 150+30 Kč/hod
Nástup IHNED
Směny dlouhý/krátký týden 10:30-23:00 nebo 11:30-00:00
Pravidelná práce
V případě zájmu nás kontaktujte.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Myslíkova 31, Praha 1