Volné pracovní místo  SKLADNÍK/ ŘIDIČ VZV, NOVĚ pozice i pro ženy! Mzda až 26.500 Kč

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 21 500–26 500 Kč / měsíc

NOVĚ - mzda při nástup dle zkušeností + garance zvyšování hodinové taxi dle schopností zaměstnance.

POZOR, ZVÝŠENÍ MZDY !!! NYNÍ 21.500 - 26.500 KČ !!

NYNÍ !! MÁME VOLNÁ MÍSTA I PRO ŽENY, které se nebojí práce,mají zkušenosti a jsou šikovné, pracovité a zodpovědné. Práce ve 3 - smenném provozu.

Máte zkušenosti s prací ve skladu a s řízením vzv či dalších manipulačních vozíků? Žádný nebo propadlý průkaz nám nevadí, důležité jsou zkušenosti! Nabízíme Vám stabilní a dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr. NOVĚ !! Nástupní mzda dle zkušeností + garance zvyšování hodinové taxi dle schopností zaměstnance.

  • Odměna za doporučení úspěšného kandidáta: 1.000 Kč*

Náplň práce:

  • práce ve skladu ve výrobní společnosti
  • přeprava materiálu
  • zaskladňování a vyskladňování
  • zavážení materiálu do výroby

Požadujeme

  • praxe ve skladu
  • základní znalost práce na PC
  • pracovitost, zodpovědnost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Výhodou je:
  • praxe ve výrobní společnosti
  • praxe v řízení VZV – průkaz

Nabízíme

  • NÁSTUP IHNED
  • dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr
  • 21.500 - 26.500 Kč/měsíc
  • zvyšování hodinové mzdy dle zkušeností a schopností
  • stravenky
  • flexipassy
  • bonusy
  • moderní pracovní prostředí
  • stabilní zaměstnání v prosperující společnosti

-Práce ve 3 - smenném provozu.

Vhodné pro

Absolventy.