Volné pracovní místo  Skladník - DPP

Firma EVROmat a.s.
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 100–120 Kč / měsíc

O firmě

Firma EVROmat a.s. je v současnosti jednou z největších obchodních a výrobních firem v České republice, která se specializuje na kompletní sortiment pro klempíře a pokrývače.
Specializujeme se především na prodej ocelových plechů, plechů z barevných kovů, klempířských výrobků, střešních krytin, oken, izolačních a spojovacích materiálů. Jsme silná, ryze česká společnost a proto pečlivě dbáme na tradice a odpovědnost v obchodním jednání. Již od roku 1994 soustavně rozšiřujeme naši prodejní síť.
Máte-li chuť pracovat ve stabilní tuzemské společnosti a stát se součástí týmu, který buduje českou značku, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis.

Popis pracovní nabídky

Jaká bude Vaše náplň práce?
Správná manipulace s materiálem a hotovými výrobky ve skladu;
Správné a včasné zásobování;
Zaskladňování a vyskladňování materiálu;
Podílení se na trvalém snižování chybné manipulace s materiálem, komponenty a hotovými výrobky.
Udržování pořádku a čistoty na pracovišti;
Rozvozová činnost - v případě výpadku řidiče.

Požadujeme

Zodpovědnou osobu, která je schopna týmové spolupráce. Jde o práci v malém kolektivu (cca 7 lidí).
Očekáváme od Vás chuť do práce, snahu zlepšit případné nedostatky ve skladu, rychlé naučení se sortimentu, fyzickou zdatnost a samostatnost.
Podmínkou pro danou pozici je platný průkaz VZV a řid. oprávnění sk. B.

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
Práci v přátelském kolektivu, zázemí silné tuzemské společnosti.

Jiná sdělení

Co Vás nemine