Volné pracovní místo  SKLADNÍK S VZV (20-24.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–24 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Místo výkonu práce: Brno venkov – oblast Modřic (dobrá dostupnost MHD)
Možnost nástupu: Ihned nebo dle dohody
Směnnost: práce na 2 směny (pondělí až pátek)
Finanční ohodnocení: 20-24.000,- Kč dle zkušeností

Hledáte práci v klidné a čistém prostředí s fajn kolektivem zaměstnanců? Pro rozvíjející se mezinárodní společnost s rodinnou atmosférou a stabilním postavením na trhu, hledáme nového kolegu na pozici SKLADNÍK S VZV.

Co je náplní práce?

podle specifik dané objednávky zvolíte správný pracovní postup a zabalíte vyrobené zboží
budete zodpovědný za přípravu zásilek k expedici, kontrolu dokumentů a včasné odeslání zásilek
budete provádět vstupní kontrolu přijatého materiálu a výstupní kontrolu hotových výrobků
spolu s kolegy budete provádět skladové inventury
budete pracovat s paletovým a vysokozdvižným vozíkem
jedná se o práci v klidném a čistém prostředí s fajn kolektivem

Požadujeme

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi poznali?

má již zkušenosti s prací ve skladě
má platný průkaz na vysokozdvižný vozík
je manuálně zručný a technicky zaměřený
je samostatný a zodpovědný
může nastoupit ihned nebo dle dohody

Nabízíme

Co byste ještě měli vědět?

Budete pracovat pro společnost se stabilním zázemím, v příjemném a přátelském pracovním kolektivu. Po nástupu Vás zaučí vedoucí skladu.

Co Vás čeká, když uspějete?

stabilní zaměstnání, moderní pracovní prostředí a zázemí prosperující společnosti
příspěvek na stravování formou stravenek v hodnotě 90,- Kč
týden dovolené navíc
mimořádné pololetní odměny
místo výkonu práce, které je snadno dostupné MHD Brno