Volné pracovní místo SKLADNÍK s VZV, až 20 000Kč/měs.

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou
Hrubý plat
20000 Kč/měs

Ref. č.: 13–21–219182. Máte zkušenosti na pozici skladníka a hledáte v současné době práci? Pro našeho klienta, významnou a rostoucí společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici SKLADNÍK s VZV.

Náplň práce:
  • práce s VZV
  • příjem zboží
  • manipulace se zbožím
  • vykládka, nakládka, uskladnění zboží

Směny: dvousměnný provoz

Lokalita: Jažlovice (svozové autobusy z Říčan)
Nástup: ihned

Požadujeme

  • předchozí praxe ve skladu
  • platný průkaz na VZV nutností
  • ochota práce ve směnném provozu
  • fyzická zdatnost
  • časová flexibilita
  • pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, pečlivost

Nabízíme

  • svozy z Říčan do Jažlovic
  • stravenky
  • kvartální bonusy v hodnotě 500 Kč
  • zázemí významné společnosti
  • příjemný pracovní kolektiv