Volné pracovní místo  Skladník

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–19 000 Kč / měsíc

Pro naši společnost OTECO CZ, spol. s r.o. hledáme vhodného kandidáta na pozici Skladník.

Co Vás čeká:
  • příjem zboží, kontrola dodacích listů a dalších dokumentů
  • ukládání, kontrola a skladování přijatého zboží
  • vyskladnění a vychystání zboží k zakázkám
  • expedice zboží
  • vedení příslušné skladové dokumentace spolu s vedoucím skladu (dodavatelé, zákazníci, evidence pohybu zásob-příjem/výdej apod.)
  • vyřizování reklamací
  • prodej náhradních dílů
  • provádění inventarizace
  • doplňování lékárniček

Požadujeme

  • povědomí v daném oboru (příjem, skladování a výdej zboží a s tím spojená dokumentace)
  • samostatnost
  • znalost práce s PC (střední - skladové hospodářství)
  • schopnost týmové spolupráce
  • aktivní přístup
  • časová organizovanost
  • pečlivost
  • výkonnost, zručnost

Nástup možný od 2.1.2019
Pozice je vhodná spíše pro muže (manipulace s těžšími břemeny apod.)

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • dobré platové ohodnocení
  • jednosměnný provoz
  • motivační odměny
  • věrnostní odměny
  • příspěvek na stravování (závodní jídelna, stravenky)
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • přátelský kolektiv

Jiná sdělení

Spolu se zaslaným životopisem souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů v rámci výběrového řízení, dle Nařízení EU o ochraně osobních údajů 679/2016