Volné pracovní místo  Skladník

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti strojírenské výroby se sídlem v Brně, hledáme pracovníka/ci na pozici:

Skladník

Místo výkonu: Brno, nástup ihned.

Pracovní náplň:
  • práce ve skladě nakupovaných produktů a polotovarů
  • manipulace s paletami
  • práce s informačním systémem, skenování
  • použití VZV, jeřábu, paletových vozíků
  • příprava dodávek pro zákazníky společnosti
  • obsluha technického zařízení

Požadujeme

Požadujeme:
  • ÚSO, SŠ strojírenského směru
  • předchozí zkušenosti s prací ve skladu min. 1 rok
  • znalost práce s informačním systémem (SAP, Navision, apod.)
  • obsluha vysokozdvižného vozíku, mostového jeřábu
  • ŘP skup. B
  • samostatnost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

Nabízíme:
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost pracovat v moderním pracovním prostředí

Jiná sdělení

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, Váš životopis v Čj pomocí volby "odpovědět".

Z důvodu velkého množství reakcí na inzerované pozice bohužel nejsme schopni kontaktovat všechny uchazeče. Pokud od nás neobdržíte odpověď do 10 dnů od přijetí Vašeho životopisu, dali jsme v prvním kole výběrového řízení přednost kandidátům, kteří lépe odpovídají zadaným požadavkům.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci.
Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.