Volné pracovní místo  Skladník/ce – BRNO – KRÁLOVO POLE

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Jsme společnost s dlouholetou tradicí, která dlouhodobě poskytuje služby z oblasti správy a údržby nemovitostí, facility servisu a komplexních úklidových služeb.

V současné době rozšiřujeme náš tým a do našeho obchodu v BRNĚ - KRÁLOVĚ POLI přijmeme šikovného, samostatného a pracovitého kolegu/-yni na pozici SKLADNÍK/CE.

Uspěje ten, kdo zvládne:

  • přijímat, kontrolovat a ukládat zboží do skladových pozic.
  • vydávat materiál dle dokladů.
  • pracovat s vysokozdvižným vozíkem.
  • dovážet zboží koncovému zákazníkovi.
  • manipulovat s těžkými břemeny.

Náplň práce: Podílení se na práci ve skladu, závoz zboží, inventury.

Požadujeme

K výkonu této práce budete potřebovat:

  • řidičský průkaz skupiny B
  • průkaz obsluhy motorových vozíků – výhodou
  • fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav
  • přesnost, zodpovědnost, počtářské schopnosti, logické uvažování a smysl pro skladové hospodářství

Podmínky: Schopnost práce v týmu, ale i samostatně.

Nabízíme

Pracovní doba: Po-Pá od 7:30 do 16:00 hod.

Nástup: IHNED nebo dohodou

Jiná sdělení

Počet volných míst: 2

Pracovněprávní vztah: HPP s možností kariérního růstu.