Volné pracovní místo  Skladník/skladnice IT - Čestlice

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem počítačových komponentů a sítí, hledáme uchazeče na pracovní pozici: Skladník/skladnice IT

Náplň práce:
  • výdej a příjem zboží ze skladu
  • příjem došlého zboží do společnosti přepravní firmou
  • spolupráce s logistikem (vyřízení celních dokladů)
  • registrace přijatého zboží v obchodním systému
  • vedení skladové evidence uskladněného zboží
  • fyzická kontrola zboží

Požadujeme

  • SOU/SŠ
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • ŘP – výhodou
  • znalost PC
  • hmotná zodpovědnost
  • přesnost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • dobré platové ohodnocení
  • práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • možnost profesního rozvoje
  • přístup k nejmodernějším PC technologiím
  • standardní zaměstnanecké výhody (např. stravenky)
  • práci v mladém kolektivu
  • pozice vhodná i pro ženy (není těžká manuální práce)

Jiná sdělení

Nástup: ihned
Lokalita: Čestlice u Prahy
Plat: 17.000,- Kč

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".