Volné pracovní místo  Skladový operátor - zajistíme zaškolení na VZV

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Hledáte práci ve skladu?
Hledáme šikovného kolegu/kolegyni na naši pobočku v Ovčárech. Pokud nemáme praxi ve skladu nebo aktuálně nemáte platný průkaz na řízení VZV, nevadí. Po nástupu Vás proškolíme a zajistíme Vám bezplatně průkaz řidiče VZV.

Požadujeme

Náplň práce:
  • kontrola komponentů a skenování boxů
  • manipulace a přebalování komponentů
  • příprava a nakládka obalů dle plánu výroby
  • kontrola a skenování dodacích listů
  • vykládka zboží a závoz na pozice dle plánu výroby
  • práce s paletovým vozíkem, řízení VZV

Nabízíme

Co Vám nabídneme?
  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • úvodní zaškolení samozřejmostí, včetně průkazu VZV
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100Kč / odpracovaná směna (plně hrazeny zaměstnavatelem)
  • příspěvek na dopravu 40Kč / odpracovaná směna
  • příspěvek na zdraví / sport / kulturu / volný čas (500 benefit bodů / měsíc)
  • nadstandardní firemní kulturu: vitaminové balíčky v době chřipek; káva zdarma; volnočasové akce pro rodinu (např. dětské dny)

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Co ještě dodat?
Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry (u Kolína)
Pracovní doba: třísměnný provoz - týden ranní 6:00 - 14:00, týden odpolední 14:00 - 22:00, týden noční 22:00 - 06:00