Volné pracovní místo  Skladový/á operátor/ka

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Úspěšná mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá vhodné uchazeče na pozici „Skladový/á operátor/ka“, region: Praha.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Účtování, opravy a archivace dokladů ve skladovém hospodářství
  • Telefonický kontakt s pobočkami a zákazníky
  • Vyřizování e-mailů
  • Vyplňování dokladů pro dopravu
  • Směnný provoz ranní 6.30 hod - 15.00 hod, odpolední 14.30 hod - 23.00 hod.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
  • Zkušenost s řízením dopravní logistiky
  • Znalost práce na PC
  • Základní znalost AJ
  • Flexibilita

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní obchodní společnosti
  • Dlouhodobou perspektivu danou dobrou pozicí firmy
  • Komplexní odborné zaškolení
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, stravenky, jazykové kurzy aj.)

Nástupní plat: cca 16 tis. Kč

Nástup: dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".