Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Směnová kontrola kvality (M/Ž)

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Popis pracovní nabídky

Očekáváme:
  • SOU/SŠ vzdělání
  • zkušenosti s kontrolou kvality
  • znalost technické dokumentace výhodou
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • manuální zručnost
  • základní znalosti práce s PC
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita

Náplň práce:
  • kontrola dílů podle kontrolní dokumentace
  • měření dílu na měřidlech
  • vypracovat kontrolní zprávu z měření
  • školení operátorů výroby v oblasti kvality
  • vykonávat audity výrobků a pracovních postupů

Co Vám vše můžeme nabídnout:
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • odpovídající finanční ohodnocení odpovídající
  • 13. plat
  • bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost osobního růstu
  • nástup je možný ihned

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás