Volné pracovní místo  Směnový mistr (od 25.000 Kč) – perfektní příležitost v Prostějově!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Nějaké zkušenosti z výroby už máte a rád/a byste je předal/a dalším šikovným pracovníkům? Nyní máte možnost vést a organizovat výrobní tým právě u nás! Pošlete nám svůj životopis a staňte se Směnovým mistrem v úspěšné zahraniční společnosti v Prostějově!

Náplň práce:

  • budete vést a organizovat výrobní tým pracovníků
  • svému týmu byste měl jít příkladem, pracovníky motivovat a jejich práci řádně ohodnotit
  • budete spolupracovat na vzdělávacím programu pro zaměstnance – kurzy, školení aj.
  • také budete nést zodpovědnost za dodržování pravidel BOZP a PO
  • dále se budete podílet na optimalizaci výrobního procesu
  • a určitě budete pracovat s počítačem a vést potřebou výrobní dokumentaci

Požadujeme

  • vzdělání určitě středoškolské, nejlépe technického zaměření
  • praxe na podobné pozici je velkou výhodou
  • požadujeme také znalost normy ISO 9001 a OEE
  • hledáme přátelského kolegu s komunikačními a organizačními schopnostmi!

Nabízíme

  • zajímavou práci v příjemném prostředí zahraniční společnosti s přátelským kolektivem
  • u nás máte spoustu možností jak se vzdělávat a kariérně růst
  • základní mzdu obohacujeme zajímavými bonusy
  • nabízíme také pestrý balíček firemních benefitů ve formě různých příspěvků a poukazů
  • obědváme a večeříme přímo na pracovišti
  • Sídlo společnosti je v Prostějově
  • Práce je na HPP a nastoupit můžete ihned