Volné pracovní místo  SMNOVÝ MISTR

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Přední výrobce v automobilovém průmyslu pro rozšíření stávajícího týmu hledá vhodného kandidáta na pozici:SMNOVÝ MISTR

Náplň práce:

zajišťování maximální efektivity výrobního procesu přidělené směny
plnění výrobního programu z hlediska kvality kvantity termínů a výkonu
vedení týmu cca 40 lidí ve třísměnném nebo nepřetržitém 12tihodinovém provozu s cílem splnění výrobního plánu
každodenní záznamy a hodnocení výsledků
dohled nad pracovní morálkou a výkony
správa docházek
hodnocení operátorů
dodržování a dohled nad předepsanými kvalitativními postupy
dohled nad dodržováním pracovních postupů na pracovišti
zodpovědnost za pořádek a čistotu na pracovištích zajišťování dodržování BOZP
úzká spolupráce s údržbou při realizaci přestaveb strojů na pracovištích

Požadujeme:

SŠ vzdělání ideálně technického směru
praxi na stejné pozici ve výrobní společnosti
prokazatelné řídící a organizační schopnosti
uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
technické cítění
ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

odpovídající finanční ohodnocení
zaměstnanecké benefity (13. plat týden dovolené navíc jazykové kurzy)
zázemí stabilní a prosperující společnosti
moderní pracovní prostředí
příležitost pro schopné