Nabídka práce ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Volné pracovní místo  Snadná práce • ubytování

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Hledáme spolehlivé operátory a operátorky do výrobní společnosti v Brně, kde se vyrábí optické kabely a satelity a komunikačních zařízení. Je to práce v čistém a tichém prostředí. Nabízíme práci ve 3směnné provozu po 8h a víkendy volné, tato práce je vhodná pro muže, ženy a i absolventy. Pokud budete mít zájem máme pro Vás i ubytováni v Brně.

Co budete dělat?
  • náplní Vaší práce bude snadná obsluha strojů
  • jednoduchá a nenáročná manuální montáž, kterou Vás rádi naučíme
  • výstupní kontrola výrobků

Požadujeme

  • pozitivní přístup k práci
  • dobrý zdravotní stav a schopnost práce v noci
  • manuální zručnost
  • výpis ze zdravotní dokumentace není podmínkou ale výhodou pro urychlení nástupu do zaměstnání

Nabízíme

  • mzdu 23 - 30.000,- Kč/hrubého měs.
  • práci na 3 směny(R+O +N)
  • navýšení základní mzdy po zkušební době
  • náborový bonus při splnění podmínek v celkové výši až 7.000 Kč
  • příplatky za směnný provoz a nadstandardní příplatky za práci o víkendu
  • dotované stravování ve firemní jídelně
  • 25 dní dovolené ročně
  • UBYTOVÁNÍ v Brně i pro páry
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)
  • klidné, čisté a tiché pracovní prostředí
  • práce je VHODNÁ pro muže i ženy a absolventy

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Pokud Vás naše nabídka zaujala kontaktujte nás a domluvíme si pohovor
Budeme se na Vás těšit
Tým LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. - o nás

LEPŠÍ PRÁCE - VAŠE BUDOUCNOST

  • Jsme česká personální společnost. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlosti rozhodování.

  • Je pro nás velmi důležité společně zjistit vše, co nám může společně pomoci při rozvoji vaší životní kariéry nebo její změně.

  • Rádi Vám pomůžeme na vaší cestě procesní kariérou. Poradenství u nás poskytují senior konzultanti s příslušným vzděláním a zkušenostmi.

  • Potěší nás, když se na nás s důvěrou obrátíte.

číst dále

STABILITA

DOSTUPNOST

PROFESIONALITA

BENEFITY

PARTNERSTVÍ

ŠIROKÁ NABÍDKA

Sledujte nás