Volné pracovní místo  SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / SOCIÁLNÍ PRACOVNICE

Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 32 000–36 000 Kč / měsíc

Hledáme flexibilního sociálního pracovníka/sociální pracovnici, který bude zajišťovat dohled nad kvalitou poskytované péče v našich domovech malého rodinného typu na Praze Žižkov (4 klienti) , Veleslavín (6 klientů) a Horní Měcholupy (5 klientů).

Náplň práce: vedení sociální agendy pro pobytové služby, hájení práv uživatelů, řešení sociálně právních problémů uživatelů, komunikace s rodinou a opatrovníkem, jednání se správními orgány, úřady, soudy, spolupráce na tvorbě standardů kvality, poskytování dílčí sociální pomoci uživatelům, poradenství. Zázemí a kancelář na Praze 6 Veleslavín. Pružná pracovní doba.

Nástup možný od září 2020.

Požadujeme

  • Vzdělání na úrovni DiS., Bc., nebo Mgr. v sociálním oboru
  • Znalost zákona č. 108/2006 Sb., znalost standardů kvality a legislativy v oblasti sociálních služeb
  • Zkušenosti ze sociálních služeb a s prací s lidmi s mentálním postižením
  • Spolehlivost, samostatnost, důslednost, empatie
  • Bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Nabízíme

  • smysluplnou práci v příjemném prostředí a přátelské atmosféře, mladý kolektiv
  • vzdělávání v oboru, možnost odborného růstu
  • plat dle nařízení vlády v 11. plat. třídě, osobní ohodnocení
  • pravidelné čtvrtletní odměny
  • poukázky TicketMulti (kultura, sport, lékárna) v hodnotě 1.600 Kč čtvrtletně
  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny indispozičního volna na řešení krátkodobých nemocí (plně zaplaceno)
  • pravidelné supervize, porady, podpora v týmu
  • úvazek 1,0, pružná pracovní doba pondělí-pátek
  • příjemné pracovní prostředí, zázemí ve všech domovech