Volné pracovní místo  Software Test Engineer

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 12-10-240017. Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> funkcionální a nefunkcionální (výkonnostní a zátěžové) testování aplikací</li>
<li>analýza funkčnosti vyvíjených aplikací</li>
<li>tvorba testovacích scénářů a testovacích dat</li>
<li>návrh a automatizace testů</li>
<li>reportování o stavu testování</li>
<li>komunikace v rámci vývojové skupiny</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>základy programování v jazyce .NET, C# nebo Java</li>
<li>znalost práce s OS Windows, znalost OS Linux </li>
<li>základní znalost SQL jazyka</li>
<li>základní uživatelská znalost práce s databázemi (ORACLE, MS SQL nebo DB2)</li>
<li>zkušenosti s automatickým testováním velkou výhodou</li>
<li>anglický jazyk minimálně na úrovni porozumění psanému textu</li>
<li>základy sítí a TCP/IP</li>
<li>smysl pro týmovou práci a zaujetí pro kvalitu</li>
<li>zájem o testování a rozvíjení se v této oblasti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stabilní zahraniční společnost</li>
<li> moderní budová, vybavení a především technologie</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příspěvky na ŽP/PP</li>
<li> stravenky</li>
<li> program Cafeteria</li>
<li> jídelna v místě výkonu práce</li>
<li> časté firemní akce a jazyková+produktová školení</li>
</ul>