Volné pracovní místo  SOFTWAROVÝ KONZULTANT - vhodné pro ABSOLVENTY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 5-10-240120. Rádi cestujete po světě?<br/>Domluvíte se bez problémů anglicky?<br/>Databáze, operační systémy a algoritmizace jsou pro Vás známé pojmy?<br/>
<br/>Pokud jste se dostali do kontaktu s IT a jste ochotní cestovat po světě i v rámci delších časových úseků, pak je tu pracovní pozice pro Vás šitá na míru.<br/>
<br/>Jaká bude Vaše náplň práce?<br/>
<ul>
<li> Implementace softwarových řešení pro zákazníky na celém světě</li>
<li> Vedení projektů</li>
<li> Dokumentace a testování dodávaných řešení</li>
<li> Podpora koncových uživatelů a jejich zaškolení</li>
</ul>

Požadujeme

Kromě zápalu do IT oblasti se Vám bude hodit: <br/>
<ul>
<li> Praxe v IT oblasti </li>
<li> Pokročilá znalost AJ</li>
<li> Ochota cestovat</li>
<li> Zájem o nové technologie</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 13. plat</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Příspěvky na ŽP/PP</li>
<li> Stravenky</li>
<li> Program Cafateria</li>
<li> Jazyková a produktová školení</li>
<li> Jídelna v místě výkonu práce</li>
<li> Časté firemní akce</li>
<li> Dog friendly</li>
<li> Zázemí stabilní zahraniční společnosti</li>
<li> Moderní budova, skvělé pracovní prostředí, moderní technologie</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.