Volné pracovní místo  Softwarový vývojář se zaměřením na webový frontend

Lokalita Stříbro a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

vývoj a návrh webových aplikací
tvorba a specifikace požadavků a návrh softwarových architektur
vývoj v oblasti internetových portálových systémů, inteligentních produktů tepelné techniky a produktů inteligentní domácnosti

Požadujeme

Požadujeme:

dokončené studium v oblasti IT nebo v příbuzném oboru
dobrá znalost ve vývoji a návrhu webových rozhraní
zkušenosti s Javascriptovými Frameworky Vue.JS nebo AngularJS
výhodou znalosti dalších Javascriptových Frameworků (např. SAP UI5, Angular2 nebo React) a tvorba jednotkových testů
dobrá znalost AJ, znalost NJ velkou výhodou
dobrá schopnost abstrakce, silné analytické schopnosti a zájem o nové věci

Nabízíme

Nabízíme:
zázemí stabilní zahraniční společnosti
letní a vánoční prémie
5 týdnů dovolené
pravidelné roční navyšování mezd
příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 5.400,00 Kč/měsíc
penzijní připojištění až 12.000,00 Kč ročně
stravenky v hodnotě 80,00 Kč
příspěvek na sportovní a kulturní aktivity
výhodné tarify T-Mobile
odměny k životním i pracovním jubileím
očkování proti chřipce, vitamíny