Volné pracovní místo  Soukromá klinika v Praze přijme lékaře "PEDIATR NA CALL SERVIS"

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání Vysokoškolské
Hrubá mzda 90 000–120 000 Kč / měsíc

O firmě

Máme přes 10 let zkušeností…díky tomu víme, že nové trendy náboru jdou ruku v ruce s těmi ověřenými a stále platnými. Naše zkušenosti a individuální přístup Vám zajistí hladký průběh náboru.

Naše soukromá klinika v Praze nově přivítá do svého týmu lékaře "PEDIATR NA CALL SERVIS".
Máme svoje odborníky napříč všemi lékařskými oblastmi, pracujeme s kapacitami v oboru. Rádi se s Vámi domluvíme na možnostech spolupráce.

Přistupujeme ke každému lékaři velmi individuálně dle jeho dosavadních zkušeností, rozsahu a podmínek.

Náplň práce:
  • Telefonické konzultace zdravotního stavu klientů
  • Zodpovědnost za správnou komunikaci s jednotlivými pacienty o jejich zdravotním stavu a další léčbě
  • Komunikace s rodinnými příslušníky pacientů
  • Spolupráce se zdravotnickým i administrativním personálem call servisu
  • Reporting služeb
  • Výjezdová služba (dle dohody)

Máme pro Vás připraveno:
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Úzkou mezioborovou spolupráci s jinými specialisty a kapacitami v oboru
  • Práci s moderním technickým vybavením
  • Možnost podílet se a vytvářet zajímavé projekty v oblasti zdravotnictví
  • Hrazená a zajišťená pravidelná odborná školení
  • Individuální nastavení mzdy a úvazku
  • Přátelský a stabilní kolektiv