Volné pracovní místo  Soustružník i pro absolventy!(M/Ž) Pracovní doba 7,5h denně, benefity, 8400 Kč ročně na penzi

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Vhodné i pro absolventy!

Nabízíme:

  • Nabízíme plný úvazek s možností nástupu ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční příspěvek na penzijní připojištění
  • Standardní pracovní dobu 7,5 hodiny denně.
  • Zaměstnancům poskytujeme zvýhodněné tarify na telefonní služby
  • Podporujeme jejich vzdělávání a profesní rozvoj prostřednictvím různých programů.
  • Firemní akce, sportovní turnaje či kulturní události, a tím podporujeme týmovou atmosféru a osobní rozvoj.
  • Pro rodiče ve firmě máme také připraveny dětské letní tábory, které nabízejí jejich dětem možnost zábavy a dobrodružství během prázdnin.
  • Zajímavou práci v tradiční strojírenské firmě
  • Příležitost k seberealizaci a růstu
  • Dotované stravování

Náplň práce:

  • Obrábění povrchů, děr a závitů rotačních součástí z různých materiálů pomocí soustružení, vrtání a vyvrtávání. Pracujeme s univerzálními soustruhy, revolverovými soustruhy, karuselovými stroji a poloautomatickými soustruhy. Také se věnujeme seřizování automatických a CNC soustruhů.

Požadujeme:

  • výuční list nebo střední odborné vzdělání technického směru
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Fanuc výhodou

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Soustružník i pro absolventy!(M/Ž) Pracovní doba 7,5h denně, benefity, 8400 Kč ročně na penzi?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Katka Konzultant z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Soustružník i pro absolventy!(M/Ž) Pracovní doba 7,5h denně, benefity, 8400 Kč ročně na penzi

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.