Volné pracovní místo  Soustružník

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Máte praxi s obsluhou klasického soustruhu? <br/>Do našeho týmu hledáme zkušeného SOUSTRUŽNÍKA. <br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> obrábění dílů na konvenčních soustruzích</li>
<li> příprava nástrojů, upínání dílů</li>
<li> kusová a malosériová výroba</li>
</ul>

Požadujeme

Na pozici požadujeme:<br/>
<ul>
<li> vyučení ve strojírenském oboru</li>
<li> praxi v obsluze soustruhu (opracování odlitků výhodou)</li>
<li> čtení výkresové dokumentace</li>
<li> znalost měření a upínání</li>
<li> jednosměnný provoz</li>
</ul>

Nabízíme

Zaměstnavatel nabízí:<br/>
<ul>
<li> zajímavé platové ohodnocení v závislosti na praxi</li>
<li> profesní vzdělávání</li>
<li> dotované závodní stravování</li>
<li> příspěvek na penzijní pojištění</li>
<li> bonus na Vánoce/dovolenou</li>
<li> týden dovolené navíc</li>
</ul>