Volné pracovní místo  SOUSTRUŽNÍK

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta, výrobní společnost, hledáme vhodného uchazeče na pozici Soustružníka.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> obsluha a práce na soustruhu pro vývoj = kusová výroba </li>
<li> práce dle technické dokumentace</li>
<li> úzká spolupráce a komunikace s vývojáři</li>
<li> obsluha NC strojů a práce na dalších strojích (bruska, vrtačka, frézka)</li>
<li> ostření nářadí</li>
<li> práce s nerezovým materiálem</li>
<li> jednosměnný provoz</li>
</ul>
<br/>Nástup: nejlépe od 1.3.2013

Požadujeme

<ul>
<li> SOU/SŠ vzdělání technického zaměření (soustružník, nástrojař...)</li>
<li> praxe na obdobné pozici (ve vývoji, v nástrojárně) min.5-10 let</li>
<li> praxe na soustruhu a dalších NC strojích, brusce, frézce, vrtačce aj.</li>
<li> znalost ostření nářadí </li>
<li> praxe z oblasti kusové výroby </li>
<li> velmi dobrá znalost čtení a práce dle technické dokumentace</li>
<li> technická zdatnost (práce nejen podle dokumentace, ale i dle jednoduchých náčrtů)</li>
<li> PC znalosti (Word, Excel)</li>
<li> znalost AJ výhodou</li>
<li> aktivní přístup k práci, vysoká kvalita práce</li>
<li> komunikativnost, týmový duch</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní společnosti</li>
<li> motivující platové ohodnocení</li>
<li> příspěvek na stravné</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".