Volné pracovní místo  !!!SPĚCHÁ!!! TECHNOLOG VÝROBY – SENIOR od 50 000Kč #4277976

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, mezinárodní výrobní společnost, kandidáty/kandidátky na pozici do výroby, kde budete mít hlavní odpovědnosti jako Technolog, Procesní inženýr i Lean Specialista - Elektro výroba.

!!!SPĚCHÁ!!! TECHNOLOG VÝROBY – SENIOR od 50 000Kč​

Popis pozice / Náplň práce:
· Vývoj a implementace výrobních procesů
· Proškolování personálu a zajištění vhodných kvalifikací pro výrobní operátory
· Rozvoj výrobních procesů v souladu s požadavky výroby
· Zlepšení stávajících výrobních procesů
· Spolupráce s odděleními napříč firmou
· Zodpovědnost za neustálé zlepšování výrobních procesů
· Analýza různých ukazatelů a zajištění nápravných opatření
· Neustálé zlepšování procesu (kvalita, produktivita, BOZP):
· Zajištění bezpečnosti a ergonomie výrobního procesu, eliminace rizika neshody
· Implementace Lean metod
· Denní komunikace v AJ slovem i písmem

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· VŠ vzdělání technického směru
· Min. 5 let zkušenosti z obdobné pozice ve výrobě
· Znalost AJ na komunikativní úrovni, podmínkou
· Znalost LEAN metodiky
· Technicky zdatnou osobnost
· Zkušenosti s výrobními technologiemi
· Samostatnost, proaktivní přístup k práci
· Komunikativní a reprezentativní osobnost
· Výbornou znalost práce na PC
· Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Motivující finanční ohodnocení (od 50 000 Kč)
· Pružná pracovní doba (povinná přítomnost na pracovišti: 9,00 – 14,00)
· Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
· Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
· Možnost profesního i osobního růstu
· Systém zaměstnaneckých benefitů (15% roční odměna, příspěvek na PP, dotované obědy, 25 dnů dovolené, různé akce pro zaměstnance a jejich rodiny, a další.)
· Místo výkonu práce: Kolín
· Termín požadovaného nástupu: Ihned

Jiná sdělení

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.