Volné pracovní místo  Specialist zásobování

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Vždy jste se chtěli podílet na výrobě těch úžasných strojů - letadel, ale nikde jste neměli tu možnost načerpat praxi. To nevadí, s námi to jde i bez praxe. Nyní hledáme skvělého parťáka do týmu, který nám pomůže se zásobováním.

Náplň práce:
  • nákup materiálů pro výrobu
  • řešení reklamací u dodavatele
  • zodpovědnost za stav skladových zásob
  • zadávání a aktualizace dat, reporting
  • zajištění dopravy

Požadujeme

Požadujeme:
  • dobrá znalost MS Office - Excelu
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, samostatnost, pečlivost a odolnost proti stresu
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou

Volejte na naši bezplatnou telefonní linku použijte odpovědní formulář

Nabízíme

Nabízíme Vám:
  • stabilní zaměstnání
  • smlouvu na HPP
  • zajímavé platové ohodnocení
  • bonus 1000 Kč/měsíc za docházku
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování (jídlo stojí kolem 30 Kč)
  • stravenky na nočních a víkendových směnách
  • příspěvek na dopravu od 18 Kč / den (zaplatí celoroční Lítačku)
  • firemní akce
  • další příspěvky k platu