Volné pracovní místo  Specialista 3D měření (od 20.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Umíte pracovat s měřidly a zároveň obsluhovat 3D měřící stroj?
Pokud ano, hledáme právě Vás! Zašlete životopis a ucházejte se o místo ve významné zahraniční firmě!
Hledá se specialista 3D měření!

Náplň práce:

  • Obsluha 3D měřícího stroje
  • Programování v přidruženém systému
  • Řešení příslušné dokumentace
  • Kooperace s výrobou a ostatními odděleními
  • Práce s měřidly

Požadujeme

  • Praxi na pozici obsluhy 3D měřícího stroje
  • Zkušenosti v metrologii – měřidla, kontrola kvality, dokumentace, aj.
  • SŠ/SOU technického směru
  • Ochota pracovat na směny
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Stravenky
  • Stabilní práci na HPP
  • Zaměstnanecké benefity
  • Místo pracoviště: Olomoucko

Jiná sdělení

Vybrané uchazeče zkontaktujeme do 14 dní od přijetí životopisu. Uchazeče, kteří nepostoupí do užšího kola, zařadíme do naší databáze a budeme je kontaktovat v případě otevření další vhodné pracovní pozice. Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi!

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte (v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) s tím, aby společnost SUGESTO s.r.o., sídlem Císařov 109, 751 03 Císařov, zpracovávala, spravovala a uchovávala Vaše osobní údaje, a to za účelem zprostředkování zaměstnání, marketingu, obchodu či nabízení jiných služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 sb. Souhlas je udělen na dobu neurčitou, a to až do jeho odvolání písemnou formou.