Volné pracovní místo  Specialista - analytik optimalizace chodu elektráren

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–65 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme tým zkušených profesionálů v oboru lidských zdrojů, komunikace, psychologie a rozvoje osobnosti, kteří odborně a s opravdovým zájmem pomáhají společnostem a jednotlivcům k úspěchu. Naše služby nabízíme od roku 2014 a díky našim dlouholetým zkušenostem z interních personálních oddělení ve velkých i malých společnostech víme, jakým způsobem nejlépe služby personálního poradenství poskytovat.

Pro přední energetickou skupinu, která obchoduje se zemním plynem, elektrickou energií, emisními povolenkami, uhlím a ostatními produkty a vlastní a provozuje zařízení v České republice, na Slovensku, v Německu, Itálii, Velké Británii a Maďarsku aktuálně hledáme posily do nově vznikajícího pracovního týmu na pozici

Specialista - analytik optimalizace chodu elektráren

Co Vás čeká:

zajímavá práce v oblasti plánování, optimalizace a obchodování s el. energií
plánování výroby na období nadcházejícího měsíce
převzetí a kontrola hedgeové pozice a její zpracování
bidování na burzy nebo iiné obchodní platformy
vytváření optimálních plánů výroby
optimalizace komoditních pozic
vypracovávání analýz
aktivní spolupráce při tvorbě procesů

Požadujeme

Co je pro klienta důležité:

VŠ/SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
znalost práce s MS Office, nadstandardní znalost MS Excel
komunikativnost, zodpovědnost a odolnost vůči stresu
ochotu pracovat 2x měsíčně o víkendu vč. svátků
velmi dobrou znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
výhodou je znalost prostředí obchodů s energiemi

…a pokud budete moci nastoupit co nejdříve, budeme jen rádi

Nabízíme

Co s prací u našeho klienta získáte:

velmi zajímavé finanční ohodnocení plus bonusy
příležitost k Vašemu dalšímu růstu a rozvoji v mezinárodním prostředí
přátelský a hlavně velmi neformální tým fajn lidí
flexibilní pracovní dobu
zaměstnání na plný úvazek ve stabilní společnosti sídlící na Praze 1
jazykové kurzy, odborné kurzy, týden dovolené navíc, Multisport kartu a další benefity

Jiná sdělení