Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  SPECIALISTA BOZP a PO – BRNO a okolí

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta zajišťující BOZP a PO hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici SPECIALISTA BOZP a PO – BRNO a okolí.

Náplň práce
  • zajištění prevence rizik v oblasti BOZP a PO

Požadujeme
  • vzdělání technického směru
  • odbornou způsobilost v oblasti BOZP dle zák. 309/2006 Sb.
  • odbornou způsobilost v oblasti PO dle zák. 133/1985 Sb.
  • znalost práce s technickou dokumentací
  • znalost práce na PC
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme
  • práci ve stabilní společnosti
  • motivující příjem
  • zajímavou a perspektivní práci
  • možnost osobního rozvoje
  • další benefity
  • lokalita BRNO a okolí

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás