Volné pracovní místo  Specialista BOZP a PO

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 11-30-201589. Náš klient, česká společnost působící v oblasti bezpečnosti práce, Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici:<br/>
<br/>SPECIALISTA BOZP A PO<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> dodávaní dílčích služeb a poradenství a poradenství pro klienty v regionu </li>
<li> provádění (kontroly, zpracování dokumentace atd.) </li>
<li> podíl na projektech komplexního outsourcingu BOZP a PO pro významné klienty </li>
<li> podíl na rozvoji odborného know-how v oblasti BOZP a PO v širokém týmu specialistů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> praxe v oblasti BOZP a PO min. 2 roky</li>
<li> OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb.</li>
<li> OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb. </li>
<li> velmi dobré komunikační dovednosti</li>
<li> iniciativnost a zaměření na výsledek </li>
<li> ŘP sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> služební automobil </li>
<li> odměna odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků </li>
<li> odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek) </li>
<li> možnost samostatně plánovat svoji práci </li>
<li> výraznou možnost seberealizace v rámci rozvoje služeb BOZP a PO </li>
<li> práce na hlavní pracovní poměr (možnost OSVČ)</li>
</ul>