Volné pracovní místo  Specialista BOZP a PO

Lokalita Praha a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty na pozici BOZP a PO.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání
Praxe v oblasti BOZP a PO min. 3 roky
OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb.
OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
ŘP sk. B

Náplň práce:
Udržování systémů BOZP PO
Rozvoj systému BOZPPO
Kontrola pracovišť zpracování dokumentace revize
Identifikace potenciálních rizik a zavádění preventivních opatření
Odpovědnost za veškerou související dokumentaci
Komunikace s kontrolními a inspekčními orgány

Nabízíme:
Odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
Služební automobil
Odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční
příspěvek)
Zaměstnanecké benefity (stravenky atd.)
Flexibilní pracovní doba a samostatné plánování práce
Výraznou možnost odborného růstu v týmu desítek odborníků BOZP a PO
Místo: PrahaÚstecký kraj Plzeňský kraj

V případě zajmu nás kontaktujte na email použijte odpovědní formulář tel použijte odpovědní formulář