Volné pracovní místo  Specialista Compliance

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro český finanční holding se sídlem na Praze 1, hledáme vhodné kandidáty na pozici SPECIALISTA COMPLIANCE.

Náplň práce:
sledování vývoje obecně závazných právních předpisů v oblasti
finančních institucí a jejich implementace, odpovědnost za kontrolu a koordinaci aktualizace a tvorby směrnic, metodik a pracovních postupů,
monitoring a vyhodnocování rizik, kontrola řízení vybraných rizik
spadající pod oblast compliance, monitoring a vyhodnocování souladu činností finanční instituce s interními a externími předpisy, komunikace s právním oddělením

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • min. 3 roky praxi v bankovnictví v oblasti compliance nebo interního auditu
  • zkušenosti s transakčním bankovním systémem
  • znalost regulace v oblasti bank a finančních institucí
  • znalost hlavních činností, principu řízení, organizace a obchodní
činností finanční instituce
  • právní povědomí
  • pokročilou znalost AJ
  • uživatelskou znalost MS Windows, MS Office
  • systematičnost, koncepčnost
  • analytické myšlení
  • organizační schopnosti

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí
  • zajímavou a perspektivní práci v mladém kolektivu
  • možnost odborného a profesního růstu a seberealizace
  • nástup ihned
  • velmi zajímavé platové ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".