Volné pracovní místo SPECIALISTA CONTROLLINGU – mezinárodní společnost

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Vyškov
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské, postgraduální

Jsme personálně poradenská společnost. Pro našeho klienta, významnou zahraniční výrobní společnost působící ve Vyškově, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

SPECIALISTA CONTROLLINGU

Náplň práce:

  • Měsíční reporting a forecasting ekonomických a finančních výsledků a ukazatelů celé korporace
  • Spolupráce na přípravě rozpočtu
  • Zpracování finančních analýz
  • Účast na procesu zpracování měsíčních uzávěrek – monitoring a hodnocení odchylek, identifikace jejich příčin
  • Navrhování opatření ke zlepšení postupů a analytických metod
  • Spolupráce s finančním oddělením, komunikace s top managementem závodu i celé korporace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe alespoň 1–2 roky v oblasti controllingu velkou výhodou
  • Výborná znalost anglického jazyka (častá komunikace s managementem společnosti)
  • Výborná znalost práce s PC (Excel, PowerPoint, výhodou znalost SAP)
  • Velmi dobré analytické schopnosti
  • Zodpovědnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
  • Odolnost vůči stresu
  • Samostatnost a zároveň schopnost pracovat v týmu
  • Preferována je možnost nástupu od 11/2009

Nabízíme:

  • Zázemí významné nadnárodní společnosti
  • Samostatná a zodpovědná práce – příležitost k seberealizaci
  • Příležitost ke vzdělávání a odbornému růstu
  • Práce v příjemném pracovním prostředí a kolektivu
  • Zajímavé finanční ohodnocení – dle předchozích zkušeností
  • 5 týdnů dovolené, jazykové vzdělávání, pružná pracovní doba a jiné zaměstnanecké benefity
  • Místo výkonu práce ve Vyškově (cca 30 km od Brna)

Z důvodu velkého množství reakcí na inzerované pozice bohužel nejsme schopni kontaktovat všechny uchazeče. Pokud od nás neobdržíte odpověď do 10 dnů od přijetí Vašeho životopisu, dali jsme v prvním kole výběrového řízení přednost kandidátům, kteří lépe odpovídají zadaným požadavkům.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.