Volné pracovní místo  Specialista dodavatelské kvality - plasty

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti. <br/>
<br/>Pro naši společnost hledáme Specialistu dodavatelské kvality se zaměřením na plasty.<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> technická podpora engineeringu (Technologie, Konstrukce, Výroba)</li>
<li> podpora a řešení kvality dodávaných komponent v oblasti plastových a setových výlisků a hmot </li>
<li> spolupráce při výběru nových dodavatelů </li>
<li> řešení kvalitativních otázek a problematiky </li>
<li> plánování a koordinace externích auditů u dodavatelů (CR i zahraničí)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> min. SŠ vzdělání technického zaměření (strojní či chemické)</li>
<li> středně pokročilá znalost AJ slovem i písmem </li>
<li> praxe v oblasti zajištění kvality, zkušenost s řešením dodavatelské kvality</li>
<li> znalost technologie výroby plastů, příslušných materiálů a celkové problematiky</li>
<li> znalost MS Office </li>
<li> schopnost pracovat s technickou dokumentací, znalost standardů a norem ISO </li>
<li> zodpovědnost, důslednost, schopnost týmové práce, ale i samostatně se rozhodovat </li>
<li> ochotu se dále v oboru vzdělávat </li>
<li> řičský průkaz sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné nadnárodní společnosti</li>
<li> dobré platové hodnocení a balíček zaměstnaneckých benefitů</li>
<li> možnost nástupu ihned nebo dle dohody</li>
<li> možnost profesního i kariérního růstu</li>
<li> možnost ubytování pro kandidáty z jiného regionu</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".