Volné pracovní místo  Specialista EDI komunikace

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici

Specialista EDI komunikace

Náplň práce:
  • aplikační a systémová podpora EDI komunikace s automotive partnery
(např. Škoda Auto, VW, BMW, Daimler, GM, Opel, PSA)
  • analýza navazujících systémů SAP/R3, WMS apod.
  • návrhy řešení a následná implementace
  • týmová práce na vývoji nových inovativních řešení

Požadujeme

VŠ/SŠ technického popř. ekonomického směru
  • znalost EDI, oblast VDA či EDIFACT vítána
  • Excel na pokročilé úrovni
  • zkušenosti z oblasti systémové administrace vítány
  • znalost SAP/R3, tvorby skriptů či programování VBA, T-SQL vítána
  • systémový a aktivní přístup k pracovním úkolům
  • odpovědnost, chuť na sobě pracovat

Nabízíme

  • prostředí pro váš dynamický profesní rozvoj s týmovým zázemím
  • špičkové zkušenosti z oblasti podnikových procesů nadnárodních zákazníků
  • nadstandardní platové podmínky za kvalitní práci, 5 týdnů dovolené
  • extra finanční ohodnocení za realizovaná zlepšení a inovace
  • jazykové kurzy (EN, DE), odborná školení …
Pracovní poměr:
  • na plný pracovní úvazek, popř. ŽL

Místo:
  • Červený Kostelec, popř. Trutnov, částečně možný home office

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ.

Jiná sdělení