Volné pracovní místo  Specialista facility (budovy, vozový park)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro kandidáty se zkušenostmi v oblasti údržby a správy budov (ideálně ve výrobní sféře) máme velmi zajímavou nabídku. <br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>Zodpovědnost za technický stav budov v areálu společnosti, zajištění potřebných oprav, údržby.<br/>Zajištění bezproblémového fungování vozového parku společnosti včetně oprav a kontrol technického stavu.<br/>Provádění údržbářských prací. <br/>Přímá komunikace s dodavateli a koordinace jejich prací a dodávek.<br/>Zodpovědnost za stav a funkčnost technické zázemí budov, hal, skladů a dalších.<br/>Zodpovědnost za revize a řízení případných stavebních prací.<br/>Spolupráce na výběrových řízeních dodavatelů.

Požadujeme

<ul>
<li> min. SŠ vzdělání technického směru (elektro výhodou)</li>
<li> zkušenost v oblasti facility (výrobní sféra výhodou)</li>
<li> znalost AJ na komunikativní úrovni bude výhodou </li>
<li> dobrou znalost MS Office (především EXCEL)</li>
<li> technický back-groud, orientace v technické dokumentaci</li>
<li> výborné organizační dovednosti, komunikativnost, samostatnost</li>
<li> technickou zručnost, VZV/svářečský průkaz/zkušenosti v oblasti vytápění</li>
<li> znalost principů TZB</li>
<li> platná vyhláška 50, paragraf 6 velkou výhodou </li>
<li> zkušenosti v oblasti zajištění údržby </li>
<li> Řidičské průkaz skupiny B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> denní využití cizích jazyků</li>
<li> práci v mezinárodním prostředí</li>
<li> týden dovolené navíc</li>
<li> příspěvek na stravování, penzijní připojištění a sportovní vyžití</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".