Volné pracovní místo  Specialista facility managementu - Junior (M/Ž) - konkurenceschopná mzda a příspěvek na dopravu

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000 Kč / měsíc

Jsme hlavním partnerem pro naše zákazníky v oblasti distribuce energie ve výrobě vozidel. Vyvíjíme řešení specifická pro vozidla - od konceptů, prototypů až po sériovou výrobu. Jako lídr na trhu nabízíme nejvyšší kvalitu a produkty, které jsou vždy o krok napřed.

Díky pobočkám v devíti zemích na třech kontinentech můžeme včas a kdekoliv dodat produkty a služby na nejvyšší úrovni.

Naše firemní benefity zahrnují:

  • Zajímavé finanční ohodnocení a široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • Odměny: Vaše práce je odměněna různými formami bonusů, což podporuje vaši motivaci a nasazení.
  • 25 dní dovolené: Věříme, že práce a odpočinek jsou důležité. Proto vám nabízíme 25 dní dovolené.
  • eBenefity: Naši zaměstnanci mají přístup k eBenefitům, které jim umožňují výhodné nákupy, relaxaci nebo seberealizaci.
  • Stravenkový paušál: Kromě finančního ohodnocení vám poskytujeme stravenkový paušál, abyste si mohli vychutnat chutné a zdravé jídlo.
  • Příspěvek na dopravu: Snažíme se vám usnadnit cestu do práce, a proto poskytujeme příspěvek na dopravu.
  • Moderní pracovní prostředí podporující růst a kreativitu

Požadavky na pozici:

  • Středoškolské nebo vyšší vzdělání technického směru
  • Odborné znalosti v oblasti technického zařízení budov, případná praxe je výhodou
  • Odborná způsobilost v oboru – dle bývalé vyhlášky 50/1978 Sb. (nyní NV č. 194/2022 Sb.) nebo zkušenosti v oboru instalatér výhodou
  • Znalost anglického nebo německého jazyka je výhodou
  • Administrativní a organizační dovednosti
  • Schopnost práce samostatně, spolehlivost a týmová spolupráce
  • Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • Spolupráce na zajištění provozu a údržby objektu
  • Vedení technické a provozní dokumentace
  • Systematické zlepšování procesů spojených s objektem
  • Efektivní komunikace s dodavateli
  • Příprava reportů a vedení provozní evidence
  • Vytváření nabídek a organizace prací
  • Evidence a zajištění revizí
  • Odpovědnost za provoz vyhrazených zařízení

Máte zájem o nabídku Specialista facility managementu - Junior (M/Ž) - konkurenceschopná mzda a příspěvek na dopravu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Charamzová z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktualizováno před 2 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista facility managementu - Junior (M/Ž) - konkurenceschopná mzda a příspěvek na dopravu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.