Volné pracovní místo  Specialista HR náboru s praxí v agentuře – Praha

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Do mladého, stále se rozšiřujícího týmu na centrální pobočce v Praze hledáme specialistu HR náboru se zkušenostmi v personální agentuře.

Náplň práce:
  • práce s volnými pracovními místy
  • selekce životopisů
  • oslovení uchazečů o práci
  • práce s interním systémem
  • komunikace s klienty nabízející volná pracovní místa
  • pohovory s uchazeči, tvorba výstupu k uchazeči
  • spoluúčast na jednáních s klienty
  • administrativní činnost spojená s pracovní činností

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • praxe min. 1,5 roku v personální agentuře na pozici HR recruiter / konzultant
  • zkušenosti v oblasti obchodu, na obchodní pozici výhodou
  • logické uvažování, vlastní disciplínu, proaktivní přístup
  • jazykové znalosti (AJ / NJ nebo FJ) značnou výhodou
  • bydliště Praha a blízké okolí

Nabízíme

  • uplatnění v mladém dynamickém týmu v zavedené společnosti
  • možnosti nadstandardním výdělků
  • možnosti pracovního růstu
  • možnost spolupráce se zahraničními pobočkami
  • pracovní, administrativní zázemí
  • účast na vstupním školení a průběžných interních školení
  • firemní akce několikrát do roka
  • pracoviště Praha 6 – přímo u metra Hradčanská
  • nástup dle domluvy

Zaujala Vás pracovní nabídka? Máte potřebu pracovní změny, zájem o nadstandardní možnosti výdělků a působení ve stále se rozvíjející společnosti?
V případě zájmu použijte volbu "Odpověď na inzerát".

Více informací možno projednat na osobním pohovoru.