Volné pracovní místo  SPECIALISTA INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ - ref.č.152

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro společnost zabývající se stavební činností se sídlem na Vysočině hledáme vhodné uchazeče na pozici Specialista informačních systémů:

Vaše pracovní náplň:
  • analytické práce (firemní procesy/požadavky a očekávání uživatelů/návrhy řešení)
  • řízení IT projektů, komunikace se subdodavateli
  • komunikace s interními uživateli, konzultace, administrace, tvorba reportů
  • podpora uživatelů související s obsluhou IS a IT, školení
  • drobné programové úpravy IS

Požadujeme

  • znalost na úrovni SŠ, obor IT
  • výbornou znalost kancelářského SW (Word, Excel)
  • orientace v podnikových procesech obchodních firem
  • zkušenosti v provádění analytických konfiguračních prací s prokazatelnými výsledky
  • komunikativnost, schopnost týmové i samostatné práce
  • vstřícnost při řešení požadavky uživatelů, pečlivost, důslednost
  • schopnost uvažování v souvislostech
  • znalost programování výhodou

Nabízíme

  • stabilní zázemí moderní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení za dobré výsledky
  • kompetence odpovídající pracovní pozici
  • technologicky vyspělé pracovní prostředí

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".