Volné pracovní místo  Specialista integrace systémů

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 2-10-254968. Chtěl byste se podílet na výměně IT systémů? Nevadí Vám komunikovat s dodavateli a koordinovat projekty integrace ERP systémů? <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Integrace různých podnikových systémů</li>
<li> Koordinace celého procesu integrace</li>
<li> Testování nových modulů</li>
<li> Nastavení funkčností a uživatelských práv</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Zkušenosti s integrací CRM a ERP systémů</li>
<li> Zkušenost s migrací systémů</li>
<li> Zkušenost s testováním systému a přípravou testovacích scénářů</li>
<li> Angličtina pro komunikaci se zahraničím</li>
<li> Znalost systémů Navision, Axapta a DMS od IBM výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> možnost jazykového vzdělávání</li>
<li> flexibilní pracovní dobu</li>
<li> smlouvu na dobu neurčitou</li>
<li> catering na pracovišti - snídaně, obědy, večeře</li>
</ul>