Volné pracovní místo  Specialista - IT Provozu Energetika (M/Ž) Náborový příspěvek 60 000kč, Pracovní doba 7,5h denně

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 75 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nabízíme:

  • Nabízíme plný úvazek s možností nástupu ihned
  • Náborový příspěvek 60 000kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční příspěvek na penzijní připojištění
  • Standardní pracovní dobu 7,5 hodiny denně.
  • Zaměstnancům poskytujeme zvýhodněné tarify na telefonní služby
  • Podporujeme jejich vzdělávání a profesní rozvoj prostřednictvím různých programů.
  • Firemní akce, sportovní turnaje či kulturní události, a tím podporujeme týmovou atmosféru a osobní rozvoj.
  • Pro rodiče ve firmě máme také připraveny dětské letní tábory, které nabízejí jejich dětem možnost zábavy a dobrodružství během prázdnin.
  • Zajímavou práci v tradiční strojírenské firmě
  • Příležitost k seberealizaci a růstu
  • Dotované stravování

Náplň práce:

  • Správa IT a komunikační infrastruktury.
  • Diagnostika a údržba energetického systému (Management of Energy - řízení a optimalizace energií).
  • Ověřování funkčnosti měřicích zařízení pro teplotu, vzduch a vodu.

Požadujeme:

  • SOŠ technického směru
  • znalost práce na PC
  • oprávnění NV 194/222 Sb. (vyhl. 50/78 sb.)

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Specialista - IT Provozu Energetika (M/Ž) Náborový příspěvek 60 000kč, Pracovní doba 7,5h denně?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Katka Konzultant z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista - IT Provozu Energetika (M/Ž) Náborový příspěvek 60 000kč, Pracovní doba 7,5h denně

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.