Volné pracovní místo  Specialista jakosti dodavatelů/okr. Benešov/TAR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme šikovného kandidáta na pozici

Specialista jakosti dodavatelů

Náplň práce:
Zajišťuje a provádí rozvoj dodavatelů dle požadavků norem kvality v automobilovém průmyslu (IATF 16949)
Sleduje, vyhodnocuje a eviduje úroveň jakosti nakupovaných dílů a materiálů podle jednotlivých dodavatelů
Provádí návštěvy/audity u dodavatelů
Zajišťuje reklamační řízení z hlediska nakupovaných dílů a materiálů&
Navrhuje a zajišťuje provádění nápravných a zlepšujících opatření u dodavatelů

Požadujeme

SŠ / VŠ vzdělání (strojní, elektro)
Základní znalost norem ISO 9000, IATF 16949
Pokročilá znalost AJ (na úrovni B2)
Znalost práce na PC (MS Office)
Řidičský průkaz sk. B
Praxe min 2 roky v oblasti jakosti nebo výroby
Praxe v jednání s obchodními partnery

Nabízíme

možnost karierního a profesionálního růstu
zázemí silné a stabilní společnosti
zajímavé finanční ohodnocení
firemní benefity

Místo pracoviště: Benešov

Jiná sdělení

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala a splňujete naše požadavky, zašlete nám svůj strukturovaný profesní životopis s fotografií a motivačním dopisem na adresu použijte odpovědní formulář a uvádějte značku SJD/19200.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.