Volné pracovní místo  SPECIALISTA JIŠTĚNÍ JAKOSTI, až 50 000 Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 13-19-248317. Máte praxi v oblasti analytické chemie v chemickém či farmaceutickém průmyslu? <br/>Chcete se rozvíjet a mít možnost kariérního růstu? <br/>Je pro Vás lákavé mít za sebou stabilní farmaceutickou společnost? <br/>
<br/>Potom Vám nabízíme pozici SPECIALISTA JIŠTĚNÍ JAKOSTI. <br/>
<br/>Jaká je náplň práce na pozici? <ul>
<li> práce v týmu vývojového centra</li>
<li> kontrola výrobních procesů a dokumentace</li>
<li> navrhování a sledování metodiky jištění a kontroly kvality</li>
<li> možnost přestupu na pozici kvalifikované osoby (propouštění výrobků na trh)</li>
<li> provádění auditů ve 3. zemích (audity výrobců)</li>
<li> příprava smluv o kvalitě pro smluví výrobu</li>
<li> komunikace s interními a externími dodavateli</li>
<li> školení zaměstnanců vývojového centra</li>
</ul>
<br/>Nástup: dohodou<br/>Lokalita: Praha 10

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání farmaceutického nebo chemického směru</li>
<li> alespoň 2 roky zkušenosti s analytickou chemií nutností</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni (komunikace v rámci oddělení, reporting)</li>
<li> ochota cestovat do zahraničí</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> 5 sick days</li>
<li> kvartální a roční bonusové ohodnocení</li>
<li> příspěvek na stravné a MHD</li>
<li> příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění</li>
</ul>